Sezóna 2022-2023

 

1.kolo

TROPICANA – ELIŠKA B 0:2 (0:1)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Pavel Diviš, Filip Šulák, Jiří Zítka -  Martin Jurnečka, Nikodém Krohe, Petr Klobouk, David Pešta, Richard Štupák

Trenér: Miroslav Kadlec

 

Nový ročník jsme zahájili s pro nás neznámým soupeřem, se kterým jsme se v minulosti nikdy nepotkali. Od začátku zápasu se zdálo, že máme převahu, ale nepřesné přihrávky nás dost brzdily ve výkonu. Bohužel už v 6. Minutě se soupeři povedl rychlý brejk a Eliška se dostala do vedení docela šťastnou brankou. Nepříliš prudkou střelu vytěsnil náš brankář na tyč a míč se odrazil os jeho zad na roh. Soupeřův útočník jej dostihl na brankové čáře a téměř z nulového úhlu skóroval – 0:1. Zvýšili jsme naši snahu a soupeř se horko těžko bránil. Svůj den měl i jeho brankář a tak se nám do půle srovnat nepodařilo.

Od začátku druhé půle jsme znovu soupeře zamkli na jeho polovině a ten se urputně bránil. Eliška ovšem také nevynechala žádnou příležitost k rychlým protiútokům. S přibývajícím časem, se na naše kopačky začala vkrádat nervozita. Přihrávky byly nepřesné a střely mířily většinou vysoko nad branku soupeře. Ve 35. Minutě se nám po standardní situaci nepodařilo uhlídat soupeřova útočníka a ten šikovnou tečí překonal našeho brankáře – 0:2. Do konce zápasu už soupeř jen bránil a odkopával míče na naši polovinu, což mu bez problémů stačilo na udržení výsledku. Dostali jsme bohužel lekci z produktivity.  

 

2.kolo

TROPICANA – BLUE FLAMES B 3:9 (1:4)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Pavel Diviš, Filip Šulák, Jiří Zítka -  Martin Jurnečka, Nikodém Krohe, Petr Klobouk, David Pešta, Richard Štupák

Trenér: Miroslav Kadlec

Branky: M. Jurnečka (5.min), P. Klobouk (38.min), D. Pešta (40.min)

 

Proti Blue Flames jsme začali útočně a vcelku brzy, v 5. minutě, se dostali do vedení. Náš nejstarší útočník si zkušeně položil soupeřova brankáře a chladnokrevně nad něj zavěsil – 1:0. Soupeře to ale nerozhodilo a už v 9. minutě srovnal – 1:1. Bohužel poté jsme úplně vypadli z role a ve 12. a 13. minutě soupeř dalšími dvěma góly odskočil na 1:3. Všechno se na nás sypalo, naše přihrávky byly nepřesné a střely o nic lepší. V 16. minutě soupeř udeřil znovu – 1:4. Čekali jsme na konec poločasu a doufali, že ve druhé půli hru změníme.

Po krátké poradě v přestávce, jsme druhou půli zahájili s úmyslem zastavit brankostroj soupeře. Jenže naše snaha vzala za své hned ve 21. minutě, kdy jsme znovu inkasovali – 1:5. Kupili jsme jednu individuální chybu za druhou a v rozmezí 25. a 26. minuty jsme obdrželi další dvě branky – 1:7. Výsledek začal vypadat hrozivě. Herně jsme sice měli na víc, ale soupeř trestal každou naši chybu. Ve 37. minutě už to bylo 1:8. Za minutu jsme sice snížili, ale ve 39. minutě soupeř znovu reagoval - 2:9. Naše branka v poslední minutě zápasu byla už jen slabá náplast. Konečný výsledek 3:9 nás opravdu těšit nemůže. Bohužel špatné přihrávky, chyby v obraně a ne úplně dobrý výkon brankáře, to jsou asi příčiny našeho špatného výkonu. Radši rychle na tento zápas zapomenout.

 

3.kolo

TROPICANA – ŽABINŠTÍ VLCI C 3:2 (1:0)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Pavel Diviš, Filip Šulák, Jiří Zítka -  Martin Jurnečka, Petr Klobouk, David Pešta, Richard Štupák

Trenér: Miroslav Kadlec

Branky: J. Zítka (5.min), R. Štupákk (35.min), D. Pešta (40.min)

Náš respekt před vedoucím mužstvem soutěže byl docela velký, zvlášť když postavil do sestavy dva hráče U19. Od začátku jsme však Žabinské Vlky do jejich nátlakové hry nepustili. Naopak naše hra dělala soupeři velké problémy. Zaskočený soupeř měl sice nebezpečné útoky, ale náš brankář vytáhl několik vynikajících zákroků. Hned v 5. minutě jsme se radovali z vedení, když se náš hráč prosadil důrazem před soupeřovou brankou – 1:0. Soupeř ještě zvýšil úsilí, naše obrana měla plné nohy práce, ale držela se statečně. Soupeři se přes veškerou snahu do poločasu vyrovnat nepodařilo i díky několika výborným zásahům našeho brankáře.

Do druhé půle jsme šli s vědomím, že nás čeká docela peklo. Hráči soupeře se začali stále více prosazovat a ve 26. minutě bylo vyrovnáno – 1:1. Bohužel o další tři minuty bylo ještě hůř a soupeř se dostal do vedení – 1:2. Kupodivu nás to zdravě nastartovalo a naše hra začala nabírat na obrátkách. Zjednodušili jsme přihrávky a zrychlili střídání. Ve 35. minutě nachytal náš útočník soupeřova brankáře a jeho odkop srazil do jeho branky – 2:2. Žabinští Vlci se vrhli do útoku a šli do hry bez brankáře. Naši obranu v čele s brankářem však nepřelstili. Pár vteřin před koncem, se nám ještě podařil útok, kdy náš brankář dlouhým výhozem našel útočníka, který si míč výborně zpracoval a vstřelil branku na 3:2. Ihned poté byl odpískán konec zápasu. Zahráli jsme výborně jako tým a porazili lídra tabulky. Bravo!  

 

4.kolo

TROPICANA – SLAVOJ 2:2 (2:2)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Pavel Diviš, Filip Šulák, Jiří Zítka -  Martin Jurnečka, Petr Klobouk, David Pešta, Richard Štupák

Trenér: Miroslav Kadlec

Branky: P. Klobouk (2.min), F. Šulák (17.min)

Žlutá karta: P. Klobouk, D. Pešta

 

Do druhého zápasu dne jsme nastoupili proti nám neznámému soupeři. Úvod nám vyšel skvěle, zvlášť když jsme se už ve 2. minutě ujali vedení – 1:0. Naše útoky byly hodně nebezpečné, ale soupeř se taky nenechával zahanbit. V 9. minutě se hráčům Slavoje jeden protiútok podařil a bylo srovnáno – 1:1. Hra byla vyrovnaná a stále se bylo na co dívat. Obě mužstva pozorně bránila, útoky se přelévaly ze strany na stranu, a pokud už byly obrany překonané, zasáhli na obou stranách výborní brankáři. V 17. Minutě nás soupeř zaskočil chytrou střelou a dostal se do vedení – 1:2. Naštěstí ještě v téže minutě se nám podařilo srovnat – 2:2. Za tohoto stavu byl také ukončen první poločas.

Druhá půle začala opět vyrovnaně a hra měla docela rychlý spád. Na hráčích soupeře se začala projevovat únava z důvodu hry bez střídání. Snažili jsme se rozhodnout, ale obrana hráčů Slavoje byla pevná a nám už se nepodařilo další branku přidat. Zápas tak skončil zaslouženou remízou. Byl to vydařený dvojzápas a všem hráčům je třeba poděkovat za předvedené výkony.

 

5.kolo

TROPICANA – DEPORTIVO 2:1 (1:1)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Pavel Diviš, Filip Šulák, Jiří Zítka -  Adam Diviš, Martin Jurnečka, Petr Klobouk, Nikodém Krohe, Richard Štupák

Trenér: Miroslav Kadlec

Branky: J. Zítka 2 (5., 35min)

Žlutá karta: J. Brandejs

Deportivo je náš dlouholetý soupeř. Dvě sezony jsme jej nedokázali porazit, a tak jsme šli do zápasu s velkým respektem a soustředěním. Utkání začalo jako velmi otevřená partie a oba soupeři předváděli pohlednou hru. Optická převaha byla mírně na naší straně a odměnou byla branka v 5. minutě – 1:0. Dále jsme vycházeli ze zabezpečené obrany a hrozili z rychlých brejků. Ale ani Deportivo nezůstávalo pozadu a i náš brankář musel ukázat své umění. Čas rychle plynul a v 16. minutě se soupeři podařilo srovnat stav – 1:1. Takto i skončil poločas.

Druhá půle začala naší mírnou převahou a na soupeři se začala projevovat únava z předchozího zápasu. Přesto se nám stále nedařilo strhnout vedení na naši stranu. Dlouhé minuty jsme ostřelovali soupeřovu branku bez efektu. To se změnilo ve 35. minutě, kdy náš hráč za přispění soupeřovi teče konečně vstřelil tolik kýžený gól na 2:1. Deportivo se ve snaze vyrovnat uchýlilo ke hře bez brankáře. Jenže únava, nervozita a nepřesné přihrávky už jim více nedovolili. Po závěrečném hvizdu jsme se konečně proti tomuto soupeři radovali ze zisku tří bodů. Za předvedený výkon jsme si je zasloužili.

 

6.kolo

TROPICANA – ALL IN 6:0 (2:0)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Pavel Diviš, Filip Šulák, Jiří Zítka -  Adam Diviš, Martin Jurnečka, Petr Klobouk, Nikodém Krohe, Richard Štupák

Trenér: Miroslav Kadlec

Branky: A. Diviš 3 (14., 27., 34min), J. Zítka (20min), M. Jurnečka (22min), R. Štupák (34min)

 

Do druhého zápasu jsme nastoupili s velkou chutí. Od začátku jsme měli územní převahu, protože soupeř nastoupil bez hráčů na střídání. Skoro dvě třetiny poločasu jsme se ovšem nemohli trefit do brány. To změnil až náš nejmladší útočník, který ve 14. minutě otevřel skóre – 1:0. Bylo vidět, že soupeřovi hráči už mají málo fyzických sil a ve 20. minutě jsme přidali druhou branku – 2:0. Krátce poté byl první poločas ukončen.

Druhou půli jsme začali ještě větším náporem. A hned ve 22. minutě už to bylo 3:0. Hráči All In už jen bránili a do protiútoků se pouštěli pouze sporadicky.  Když jsme ve 27. minutě přidali čtvrtou branku, soupeř rezignoval na veškerou útočnou aktivitu a uchýlil se pouze k odkopávání míčů. Dohrávali jsme zápas v poklidu a ve 34. minutě jsme odskočili už na 6:0. Náš nejmladší útočník tak dokončil svůj hattrick. Další góly jsme již nepřidali také proto, že několikrát zazvonila tyč nebo břevno soupeřovi branky. I tak jsme rádi za tři body a soupeř zaslouží respekt, že utkání odehrál se ctí. Tuto neděli jsme si připsali 6 bodů, což hodně potěší.

 

7.kolo

TROPICANA – ST. LÍSKOVEC 6:0 (3:0)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Pavel Diviš, Filip Šulák, Jiří Zítka -  Adam Diviš, Martin Jurnečka, Petr Klobouk, Nikodém Krohe, Richard Štupák

Trenér: Miroslav Kadlec

Branky: M. Jurnečka 2 (11., 24min), A. Diviš 2 (17., 22min), F. Šulák (10min),   P. Klobouk (39min)

St. Lískovec je sice na posledním místě tabulky, jenže právě proto přistoupili k tomuto utkání více než zodpovědně. Od začátku jsme se soupeře snažili dostat pod tlak a pěknými kombinacemi překonat jeho obranný val. Soupeř se sice do útoku moc netlačil, ale jeho obrana statečně odolávala. V 10. minutě už to však nezvládla a náš tlak byl zúročen – 1:0. A za minutu už to bylo 2:0. Naše územní převaha působila St. Lískovci velké problémy. V 17. minutě náš útočník po pěkném průniku zvýšil na 3:0. Unavený soupeř docela přivítal konec prvního poločasu.

Druhá půle začala opět naší převahou a ve 2. minutě jsme zvýšili na 4:0. Když za další dvě minuty náš dlouholetý kanonýr zvýšil na 5:0, tak soupeř rezignoval na hru dopředu. Jeho cílem bylo pouze neinkasovat a dostávat míč co nejdál od své branky. Pod dojmem pětigólového vedení jsme trochu polevili v tlaku, užívali si herní kombinace a trochu šetřili síly na další utkání. Přesto se náš útok opět prosadil a ve 39. minutě jsme skóre uzavřeli na 6:0. Tak také utkání skončilo. Bylo vidět, že po dlouhé zápasové pauze měli naši hráči chuť do zápasu. To je velmi dobrý signál do budoucna.

 

8.kolo

TROPICANA – LITRPŮL 0:1 (0:1)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Pavel Diviš, Filip Šulák, Jiří Zítka -  Adam Diviš, Martin Jurnečka, Petr Klobouk, Nikodém Krohe, Richard Štupák

Trenér: Miroslav Kadlec

 

Ve druhém zápase nás čekal dosud neznámý soupeř. Dost nás překvapila jeho výšková převaha. Přesto tento fakt neznamenal nic zásadního. Poctivě jsme bránili a naše útoky měly svou kvalitu. Litrpůl také hrozil rychlými kontry. V zápase byly dlouhé pasáže bez přerušení a ani jedno mužstvo nemohlo najít recept na obranu soupeře. První se bohužel radoval soupeř, když ve 12. minutě, střelou bodlem, nedal našemu brankáři žádnou šanci. Ten přes chybně bránícího hráče neviděl – 0:1. Nezbylo, než se snažit o vyrovnání, času bylo dost. Jenže nás zklamalo zakončení a zahazovali jsme i velké šance. Tak první poločas skončil naší těsnou prohrou.

Po krátkém oddechu jsme všechny síly vrhli do útoku. Soupeř dělal vše pro udržení hubeného vedení. Zakopával, zdržoval, pomáhal si drobnými fauly. Zkoušeli jsme i hru bez brankáře, ale bez valného efektu. Z pohledného utkání se postupem času stala bitva. Bohužel soupeř dosáhl svého cíle a svoje jednobrankové vedení udržel až do konce. Naši hráči se však nemají za co stydět, a to jak z herního, tak i morálního přístupu k utkání. Třeba se nám povede jarní odveta.

 

9.kolo

TROPICANA – GEPARD 4:4 (2:3)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Pavel Diviš, Martin Jurnečka, Richard Štupák -  Adam Diviš, Petr Klobouk, Nikodém Krohe

Trenér: Miroslav Kadlec

Branky: M. Jurnečka (5min), J. Brandejs (16min), P. Klobouk (25min),              N. Krohe (40min)

Tento zápas jsme nezačali zrovna nejlépe. Už v první minutě jsme udělali chybu v obraně a soupeř se ujal vedení – 0:1. Začali jsme tlačit soupeře před jeho bránu a naše snaha o vyrovnání se zúročila v 5. minutě, kdy se náš útočník prosadil a srovnal stav – 1:1. Od té chvíle se útoky přelévaly z jedné strany na druhou. Jenže veškeré snahy o vstřelení branky eliminovaly obě obrany. Tento stav trval do 16. Minuty, kdy se vedení převážilo na naši stranu, a vedli jsme – 2:1. Bohužel už za minutu se soupeři podařilo střelou bodlem srovnat – 2:2. Aby toho nebylo málo, tak v 19. minutě si náš brankář nepohlídal bližší tyč a míč skončil nad jeho ramenem – 2:3. Tak skončila i první půle.

Nezbylo, než jít do druhé půle s vůlí vyrovnat. To se povedlo už ve 25. minutě, kdy jsme znovu vyrovnali – 3:3. Poté se dlouhé minuty nic zvláštního nedělo. Obě obrany dobře bránili a šancí bylo pomálu. To se změnilo ve 36. minutě, kdy jsme opět inkasovali a znovu prohrávali – 3:4. Všechny zbylé síly jsme vrhly do útoku a začali se rvát alespoň o bod. I přes naši úpornou snahu se nám to stále nedařilo. Když už se zdálo, že Gepard ubrání těsné vítězství, dostal se náš hráč k míči a z ostrého úhlu prudkou střelou vyrovnal – 4:4. Do konce zápasu zbývalo 7 vteřin! Nakonec s remízou byli spokojeni všichni hráči.

 

10.kolo

TROPICANA – ATTACK 1:1 (0:0)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Pavel Diviš, Martin Jurnečka, Richard Štupák -  Adam Diviš, Petr Klobouk, Nikodém Krohe

Trenér: Miroslav Kadlec

Branka: J. Brandejs (28min)

Do dalšího zápasu jsme nastoupili proti neznámému soupeři, se kterým jsme se nikdy nesetkali. Obě mužstva začala nebojácně a hra plynula rychlým tempem. Šance se střídaly na obou stranách, ale oba brankáři byli pozorní. Hráči týmu Attack byli o něco málo nebezpečnější a jejich střely létaly docela blízko našich tyček. Hra byla vyrovnaná a v prvním poločase žádné z mužstev nenašlo recept na soupeřovu obranu.

Po krátkém oddechu se ve druhé půli obě mužstva vrhla do útoku ve snaze zápas rozhodnout. Štěstěna se jako první usmála na našeho soupeře a ve 22. minutě nikým nehlídaný hráč otevřel skóre – 0:1. Pro nás to byla docela studená sprcha. Zkusili jsme ještě více přidat na aktivitě a pokusit se o vyrovnání. Soupeř se zatáhl do obrany a začal bránit hubený výsledek. Ve 28. Minutě se nám po velkém tlaku přece jen podařilo vyrovnat – 1:1. Poté se strhla velká bitva o to, kdo strhne vítězství na svou stranu. Jelikož se to ani jednomu týmu nepodařilo, tak jsme se rozešli smírně. Vzhledem k průběhu zápasu byla dělba bodů zasloužená. 

 

11.kolo

TROPICANA – XXX 6:1 (2:1)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Pavel Diviš, Filip Šulák, Jiří Zítka -  Adam Diviš, Martin Jurnečka, Nikodém Krohe, Richard Štupák

Trenér: Miroslav Kadlec

Asistent trenéra: Jitka Jurnečková

Branky: F. Šulák 2 (5., 14min), A. Diviš (23min), M. Ondris (35min), R. Štupák (38min), J. Zítka (39min)

Soupeř sice okupuje spodní patra tabulky, ale vždy se prezentuje bojovným a běhavým futsalem. O tom jsme se přesvědčili již ve třetí minutě, kdy nehlídaný útočník XXX vstřelil první branku zápasu – 0:1. Ač jsme měli herní i hráčkou převahu, srovnat se nám podařilo v 5. minutě po obléhání soupeřovy brány – 1:1. Chtěli jsme co nejdříve převážit vedení na svou stranu, ale dlouho se to nedařilo a obrana XXX úspěšně odolávala. Dokonce nás v jednom případě zachránila tyč naší brány. Do vedení jsme se dostali ve 14. minutě, kdy střela našeho hráče měla tak velkou razanci, že soupeřův brankář se po ní nestačil ani ohlédnout – 2:1. Poté jsme se uklidnili a zbytek poločasu odehráli většinou s míčem na kopačkách.

Druhá půle začala snahou soupeře o vyrovnání, jenže ve 23. minutě skóroval náš útočník – 3:1. Poté přišla trochu hluchá pasáž, kdy se obě mužstva neúspěšně snažila probít před soupeřovu branku. XXX se ale nechtělo smířit s porážkou, a tak přistoupilo ke hře bez brankáře. Jenže ji nesehrálo dobře a náš brankář po svém zákroku, trefil přes celé hřiště branku soupeře – 4:1. To už bylo na zklamaného soupeře hodně, a tak jsme v rozmezí 38. a 39. minuty vstřelili ještě dva góly – 6:1. Pro hráče XXX je tato porážka poměrně krutá, ale takový už je futsal. My jsme si připsali další tři body.

 

12.kolo

TROPICANA – WODOWA C 4:2 (1:1)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Pavel Diviš, Filip Šulák, Jiří Zítka -  Adam Diviš, Martin Jurnečka, Nikodém Krohe, Richard Štupák

Trenér: Miroslav Kadlec

Asistent trenéra: Jitka Jurnečková

Žlutá karta: R. Štupák

Branky: N. Krohe (14min), F. Šulák (23min), J. Brandejs (29min), A. Diviš (30min)

Naším dalším soupeřem bylo pro nás neznámé mužstvo ze středu tabulky. Do utkání jsme vstoupili opět nešťastně a už ve 3. minutě prohrávali – 0:1. Nezbylo nám nic jiného než zvýšit úsilí a vyrovnat. K vidění byl hezký a rychlý futsal s mnoha šancemi na obou stranách. Dlouhé minuty naší snahy o vyrovnání byly ukončeny ve 14. minutě, náš útočník nenápadnou, ale umístěnou střelou vyrovnal – 1:1. Obě mužstva nadále pokračovala v pohledné hře, ale bez gólového efektu. Takto skončila i první půle.

Druhý poločas začal radostněji pro nás, kdy jsme se utěšenou střelou ujali vedení – 2:1. Překvapený soupeř se ihned snažil o vyrovnání a připravil naší obraně nejednu horkou chvilku. Náš brankář se taky několikrát vyznamenal, a tak jsme dále hájili těsné vedení. Hráči soupeře, v přemíře snahy o vyrovnání, několikrát zapomněli na obranu a toho jsme využili. V rozmezí 29. a 30. minuty se nám podařilo dvakrát skórovat – 4:1. Soupeř zkoušel ještě hru bez brankáře, ale na víc než snížení stavu ve 37. minutě to nestačilo – 4:2. Do konce zápasu už jsme dvoubrankový náskok ubránili. I když jsme večer před těmito zápasy slavili vánoční večírek a některým našim hráčům nebylo úplně nejlépe, tak se nám podařilo zaslouženě vydolovat další tři body.

 

13.kolo

TROPICANA – OREL ŘEČKOVICE B 5:2 (0:0)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Pavel Diviš, Richard Štupák, Jiří Zítka -  Adam Diviš, Martin Jurnečka, Nikodém Krohe

Trenér: Miroslav Kadlec

Asistent trenéra: Filip Šulák

Branky: A. Diviš (27.min), K. Brandejs (28.min), R. Štupák 2 (35., 37.min),          N. Krohe (38.min)

Obávaný soupeř z Řečkovic měl v minulých letech v našem soupeření většinou navrch. Utkání bylo od začátku velmi pohledné a obě mužstva nejen útočila, ale i zodpovědně bránila. Od poloviny první půle jsme získali mírnou územní převahu, pouze chyběl brankový efekt. Hráči soupeře se také několikrát dostali k nebezpečnému zakončení, ale náš brankář si vše bez problémů pohlídal. První půle tak skončila bez branek.

Druhá půle pro nás nezačala nejlépe, soupeř měl nejméně dvě možnosti otevřít skóre, ale náš brankář byl proti. Ve 25. minutě už však byl na soupeřovu dorážku krátký a prohrávali jsme – 0:1. Z vedení se ovšem tým z Řečkovic neradoval dlouho. V rozmezí 27. a 28. minuty se nám podařilo dvěma zásahy otočit skóre v náš prospěch – 2:1. Po oddechovém čase zkusil soupeř hru bez brankáře. Moc se mu ale nedařila. Naopak ve 35. minutě naše vedení narostlo – 3:1. A za další dvě minuty už to bylo 4:1. To ještě nebylo z naší strany všechno a ve 38. minutě jsme přidali pátý gól – 5:1. Soupeř už se zmohl minutu před koncem jen na korekci výsledku – 5:2. Ve velmi pěkném zápase jsme si nakonec tři body právem zasloužili. Bravo! 

 

14.kolo

TROPICANA – STONES B 1:3 (0:2)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Pavel Diviš, Richard Štupák, Jiří Zítka -  Adam Diviš, Martin Jurnečka, Nikodém Krohe

Trenér: Miroslav Kadlec

Asistent trenéra: Filip Šulák

Branka: A. Diviš (28.min)

S tímto soupeřem jsme se v minulosti ještě neutkali. Hráči Stones mají velké zkušenosti s vyššími soutěžemi, a tak budili velký respekt. Nezbylo, než se držet zajištěné obrany a spoléhat na rychlé brejky. Nutno zmínit, že soupeř na nás vyrukoval s tvrdou hrou na hranici únosnosti. Dlouhé minuty jsme se dobře bránili nejen útokům soupeře, ale i nesprávným výrokům rozhodčích. Ve 13. minutě soupeřův hráč potáhl za nohu našeho obránce, který díky tomu nezasáhl míč. Míč se dostal k volnému útočníku soupeře a ten otevřel skóre zápasu – 0:1. Naše protesty byly marné. V 19. minutě se hráčům Stones podařila pěkná akce, za které udeřili podruhé – 0:2. Tak také skončila první půle.

Druhá půle začala naší snahou o korekci výsledku. Soupeř podřídil všechno obraně a zastavoval nás často na hranici faulů. Přesto se naše útoky stávaly stále nebezpečnější a ve 28. Minutě jsme se dočkali zasloužené branky – 1:2. Soupeřův brankář měl i dále plné ruce a nohy práce, aby udržel vedení svého mužstva. Dvě minuty před koncem rozhodčí posoudil běžný zákrok našeho obránce ramenem jako faul a soupeř měl možnost přímého kopu z nebezpečné vzdálenosti. Dlužno dodat, že v utkání bylo takovýchto zákroků bezpočet a žádný nebyl odpískaný. Náš brankář si postavil zeď, ale nechal tam místo na balón, čehož soupeř využil ke vstřelení branky – 1:3. Takto také utkání skončilo. Zápas jako takový nebyl vůbec špatný, ale sudím se vůbec nepovedl. Mělo by se oběma mužstvům měřit stejným metrem. Všem našim hráčům patří poděkování za velmi povedenou podzimní část soutěže. Díky!

 

PODZIMNÍ TABULKA PO 14. KOLE (18.12.2022)

Pořadí

Tým

Zápasů

Výher

Remíz

Proher

Skóre

Body

Úspěšnost

1.

Stones B

14

12

0

2

66:46

36

86 %

2.

Žab.Vlci C

14

11

2

1

71:25

35

83 %

3.

All in

14

8

3

3

65:40

27

64 %

4.

Tropicana

14

7

3

4

43:30

24

57 %

5.

Blue Flames B

14

6

3

5

62:52

21

50 %

6.

Wodowa C

14

6

2

6

43:48

20

48 %

7.

Deportivo

14

6

1

7

53:49

19

45 %

8.

Attack

14

5

4

5

30:26

19

45 %

9.

Litrpůl

14

6

1

7

42:44

19

45 %

10.

Slavoj

14

5

3

6

48:51

18

43 %

11.

Eliška B

14

5

3

6

44:59

18

43 %

12.

Orel Řečk. B

14

3

4

7

38:54

13

31 %

13.

Gepard

14

2

6

6

38:56

12

29 %

14.

XXX

14

3

2

9

30:55

11

26 %

15.

St.Lískovec

14

1

1

12

30:68

4

10 %