Sezóna 2021-2022

1.kolo

TROPICANA – DEPORTIVO 3:4 (2:2)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Pavel Diviš, Jiří Zítka -  Adam Diviš, Martin Jurnečka, Nikodém Krohe, Filip Šulák

Trenér: Miroslav Kadlec

Branky: M. Jurnečka, F. Šulák, J Zítka

Letošní ročník jsme zahájili po necelém roce nečinnosti, za kterou mohl Covid-19. Utkali jsem se,  se známým soupeřem. Po rozpačitém začátku jsme bohužel inkasovali už ve 2. minutě z přímého kopu, po našem faulu. Náš brankář si špatně postavil zeď a soupeř trestal střelou bodlem. Zrachlením hry jsme začali mít herně navrch. Bohužel ve 4. minutě jsme dovolili vstřelit Deportivu druhou a bylo to 0:2. Nezbylo nám, než ještě zvýšit úsilí a výsledek se dostavil hned v 6. minutě, kdy povedená střela po pěkné kombinaci znamenala snížení stavu. Od té chvíle byl k vidění pěkný futsal. Bohužel jsme opět nedokázali proměňovat velké šance. Ve 13. minutě se nám přece jen podařilo srovnat na 2:2. Dále už se nic zvláštního nestalo, a tak první poločas skončil smírně.

Druhou půli jsme začali náporem a chybělo jen správné zakončení. Stalo se tak ve 22. minutě, kdy jsme zakončili pěknou kombinaci na jeden dotek do prázdné branky a vedli jsme 3:2. Zaskočený soupeř se s tím snažil něco udělat. Naše snahy se také míjely účinkem a tak přišel trest ve 36. minutě. Po naší chybě, kdy jsme šli dopředu ve čtyřech, se soupeřův brankář zmocnil balónu, dlouhým výhozem našel volného útočníka a ten se nemýlil. Místo, abychom se spokojili s jedním bodem, snažili jsme se vítězství strhnout na svou stranu. Jenže Deportivo z celkem nevinné akce, šlo do vedení 4:3. Do konce zápasu už jsme nedokázali reagovat, a tak jsme vlastními chybami prohráli. Škoda!

 

2.kolo

TROPICANA – AGORA 10:0 (2:0)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Pavel Diviš, Jiří Zítka -  Adam Diviš, Martin Jurnečka, Nikodém Krohe, Filip Šulák

Trenér: Miroslav Kadlec

Branky: J. Zítka 4, F. Šulák 2, M. Jurnečka 2, A. Diviš, P. Diviš

S tímto soupeřem jsme loni nešťastně prohráli. Náš respekt ale opadl po zjištění, že agora nastoupila bez možnosti vystřídat a se třemi hráči v poli. Hned v 1. minutě se trefil náš obránce, pro kterého to byla první trefa za naše mužstvo. Agora naši branku vůbec neohrožovala, a tak jsme i nadále útočili, ale soupeř se statečně bránil. V 7. minutě ale neubránil našeho nejlepšího střelce v historii klubu a bylo to 2:0. Poté jsme soupeře nepustili v podstatě na svou polovinu, ale další branku jsme v první půli nepřidali.

Druhý poločas nás zastihl ve velké pohodě a už ve 21. minutě se prosadil náš nejmladší útočník a vedli jsme 3:0. Za další 3 minuty jsme se radovali počtvrté. Soupeř už na hru dopředu úplně rezignoval a naše hra se změnila v exhibici. Mezi 24. a 30. minutou jsme si pěkně zastříleli a skóre narostlo už na 8:0. Bylo jen otázkou, kolik branek ještě dáme. Agora už toho měla dost a jen odkopávala míče na naši polovinu. Ve 32. minutě to bylo už 9:0 a náš brankostroj se zastavil na kulatých 10:0 ve 36. minutě. Ani rozhodčí už se asi nemohli dívat na trápení soupeře, a tak zápas ukončili přibližně o 4 minuty dříve. Takový zápas se každý den nezažije a my jsme si ho proti oslabenému soupeři docela užili. Díky všem.

 

 

3.kolo

TROPICANA – FAUNA 5:1 (1:1)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Pavel Diviš, Jiří Zítka -  Adam Diviš, Nikodém Krohe

Trenér: Miroslav Kadlec

Branky: J. Zítka (24.,32.,33.min), A. Diviš (8.min), N. Krohe (36.min)

Do tohoto zápasu jsme šli bohužel oslabeni pro neúčast několika hráčů. Měli jsme na střídání pouze jednoho hráče. Proto byl také začátek z naší strany velmi opatrný. Ani hráči Fauny nejevili velký zájem o útočení. Díky tomu jsme si vynutili mírnou převahu, naše akce byly na pohled pěkné, ale zatím bez kýženého efektu. To se změnilo v 8. minutě, kdy náš útočník prudkou střelou otevřel skóre. Soupeř na to vůbec nereagoval a hrálo se převážně na jeho polovině. Vytvořili jsme si další šance, ale jejich proměňování vázlo. Tento vývoj pokračoval skoro do konce poločasu. Ve 20. minutě soupeř po ojedinělé akci zahrával rohový kop. Naši tři hráči jen nečinně přihlíželi, jak soupeřův útočník prostřelil našeho gólmana a bylo to 1:1. Krátce na to rozhodčí ukončil první poločas.

Druhou půli jsme opět zahájili útočně a po krátkém dobývání soupeřovi obrany, se dostavil kýžený úspěch. Ve 24. minutě jsme šli opět do vedení – 2:1. Fauna se sice snažila, ale naše obrana a brankář pracovali spolehlivě. Definitivně jsme odpor Fauny zlomili ve 32. minutě, kdy jsme udeřili potřetí. A za další minutu už to bylo 4:1. Soupeř rezignoval na hru směrem dopředu a už se soustředil jen na obranu. To mu nebylo nic platné a ve 36. minutě jsme přidali pátou branku – 5:1. Na naší straně vládla spokojenost a Fauna už jen čekala na závěrečný hvizd. Tento výsledek je ukázkou správného přístupu za dané situace a vítězství jsme si právem zasloužili. Jen tak dál!

 

4.kolo

TROPICANA – KAMPA B 1:2 (1:2)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Pavel Diviš, Jiří Zítka -  Adam Diviš, Nikodém Krohe

Trenér: Miroslav Kadlec

Branka: J. Zítka (2.min)

Po krátkém oddechu jsme nastoupili do druhého zápasu s nadějí, že i s jedním hráčem na střídání to ustojíme. Dobře jsme začali a naše aktivita dopředu slavila úspěch už ve 2. minutě. Náš hráč prostřelil soupeřova brankáře a bylo to 1:0. Po naší vedoucí brance se soupeř snažil hru vyrovnat. Vzhledem k tomu, že jednoho našeho hráče začalo trápit lehké zranění z předchozího zápasu, tak střídal jen sporadicky. Naše únava se stupňovala a bylo jen otázkou času, kdy se Fauna pokusí vyrovnat. To přišlo ve 14. Minutě a bohužel jsme k tomu sami pomohli velkou chybou našeho brankáře. Nevinný míč směrem na naši bránu si náš brankář dost nešikovně srazil do vlastní branky. Ač jsme se nadále snažili, naše další útoky se míjely účinkem. V 17. min přišel druhý trest. Po naší chybě v obraně, se Fauna střelou k pravé tyči ujala vedení – 1:2. Tak také skončil první poločas a my se snažili něco vymyslet do toho druhého.

Druhou půli jsme začali útočně, přestože únava narůstala. Fauna nikam nespěchala, a když bylo potřeba, tak zakopla míč co nejdál od své branky. Soupeř se nadále úporně bránil a my mu pomáhali tím, že se nám nedařilo proměňovat i ty nejvyloženější šance. Naši snahu o vyrovnání poté ukončil závěrečný hvizd rozhodčího a nás může jen mrzet, že se na tyto zápasy nesejdeme v dostatečném počtu a přicházíme tím o důležité body. Velký dík všem statečným, co se rvali s nepříznivou situací.

 

5.kolo

TROPICANA – LA SPERANZA 4:3 (3:1)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Pavel Diviš, Jiří Zítka -  Martin Jurnečka, Filip Šulák

Trenér: Miroslav Kadlec

Branky: J. Zítka 2 (9.,36.min), M. Jurnečka (8.min), F. Šulák (14.min)

První zápas tohoto hracího dne nás čekal poslední tým soutěže. Bohužel jsme měli opět pouze jednoho hráče na střídání. Soupeř nás zaskočil už ve 2. min a vstřelil vedoucí branku. Vyrovnali jsme hru a naše útoky byly stále nebezpečnější. V 8. min se nám podařilo po pěkné střele vyrovnat. A v 9. min bylo ještě veseleji, když se náš obránce prosadil svým důrazem a překlopil stav na naši stranu - 2:1. Soupeř má sice velmi šikovné hráče, ale jejich mládí a herní nevyzrálost, se projevily ve 14. minutě, kdy jsme se dostali do dvoubrankového vedení – 3:1. Na hřišti jsme začali dominovat, ale soupeř hodně střel zablokoval a co prošlo, to pochytal gólman. Tento obraz hry trval až do konce poločasu.

Před vstupem do druhého poločasu upozorňoval trenér na nebezpečné protiútoky a kladl důraz na obrannou činnost. Bohužel jsme se nepoučili a La Speranza už ve 22. minutě snížila na 3:2. Hráči soupeře obětavě bránili a snažili se o vyrovnání. Nám se stále nedařilo překonat obranný val soupeře. Ve 28. minutě jsme si vybrali slabou chvilku a z rychlého brejku přišlo vyrovnání na 3:3. Vzali jsme si oddechový čas, abychom se uklidnili a poradili, co dál. Vše bylo o trpělivém útočení a pozorné obraně. Po pár minutách to vyšlo, když jsme předvedli akci, jak z futsalové učebnice. V 36. minutě, po výhozu našeho brankáře, jsme čtyřmi přihrávkami na jeden dotek skórovali do prázdné branky – 4:3. Touto akcí jsme zlomili odpor soupeře a utkání dovedli ke třem bodům. Paráda.

 

6.kolo

TROPICANA – KOMETA 2:1 (2:1)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Pavel Diviš, Jiří Zítka -  Martin Jurnečka, Filip Šulák

Trenér: Miroslav Kadlec

Branky: J. Brandejs (5.min.), J. Zítka (18.min)

Druhý zápas jsme hráli proti známému a obávanému soupeři, se kterým nemáme zrovna dobré zkušenosti. Obě mužstva začala velmi opatrně. I s jedním hráčem na střídání jsme byli mírně aktivnější a Kometu jsme drželi co nejdál od naší branky. Naše snaha byla odměněna již v 5. minutě, kdy jsme po pěkné kombinaci otevřeli skóre. Kometa měla také šance, ale naše obrana a brankář zůstávali nepřekonáni. Hrálo se tvrději než v předchozím zápase, ale nutno dodat, že fér. Bohužel jsme si v 17. minutě vybrali slabší chvilku, při soupeřově rohu zůstal na hranici vápna volný hráč, který vyrovnal. Byla to hrubá chyba. Naštěstí hned v 18. minutě jsme se opět radovali, když náš hráč velkým důrazem protlačil míč do branky soupeře – 2:1. Nutno ocenit neohroženost našeho hráče a vůli, se kterou šel do zakončení. Do konce poločasu se už nic zajímavého nestalo.

Druhý poločas začal snahou Komety o vyrovnání. Na nás se začínala projevovat únava a úbytek sil. Přesto obrana a brankář fungovali stále spolehlivě. Přes pozorné bránění jsme nezapomínali prověřovat pozornost soupeřova brankáře. S přibývajícím časem se na kopačky hráčů Komety začala vkrádat nervozita a nepřesnosti, což nám vyhovovalo. Do konce zápasu se už nic vážného nestalo a my mohli oslavit 3 body. Za statečnost a bojovnost jsme si 6 bodů za dnešek opravdu zasloužili.

 

7.kolo

TROPICANA – XXX 4:2 (2:1)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Pavel Diviš, Jiří Zítka -  Adam Diviš, Martin Jurnečka, Nikodém Krohe

Trenér: Miroslav Kadlec

Branky: A. Diviš 3 (2., 22.,26.min),  M. Jurnečka (10.min)

Na toto utkání jsme se přesunuli do Řečkovic. Oba soupeři začali sice opatrně, ale s velkou chutí útočit. Ujali jsme se vedení už ve 2. minutě, kdy náš útočník tvrdou střelou otevřel skóre. Zápas začal být hodně bojovný a XXX se snažilo vyrovnat. Naše obrana však soupeři nic nedovolila a naopak v 10. minutě nám vyšel signál po rohovém kopu – 2:0. Soupeř ještě zvýšil snahu o změnu stavu a v 16. minutě se mu podařilo snížit na 1:2. Hra se poté vyrovnala a obě mužstva se začala soustředit více na obranu. Z tohoto důvodu už se do konce poločasu nic zajímavého neudálo.

Druhá půle začala ve znamení naší ofenzívy. A to se vyplatilo hned ve 22. minutě, kdy jsme po pěkné kombinaci zvýšili na 3:1. Jenže už za dvě minuty to bylo opět jen o jednu branku, když naše obrana ve 24. minutě lehce zaváhala a soupeř snížil na 2:3. Bylo to jako na houpačce. Za další dvě minuty jsme pro změnu udeřili my a tak v 26. minutě bylo skóre znovu o dva góly – 4:2. Poté se soupeř odhodlal ke hře bez brankáře. XXX nás hodně zatlačilo na naši polovinu a obrana měla plné nohy práce. Všechny útoky soupeře jsme ustáli a skóre už se do konce zápasu nezměnilo. Připsali jsme si další tři důležité body. Zajímavostí je, že o naše branky se podělili nejmladší a nejstarší hráč.

 

8.kolo

TROPICANA – GOONERS 0:0 (0:0)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Pavel Diviš, Jiří Zítka -  Adam Diviš, Martin Jurnečka, Nikodém Krohe

Trenér: Miroslav Kadlec

Druhý zápas začali oba soupeři odvážně, ale s respektem. Obě strany pozorně bránili, ale nevynechaly jedinou příležitost k útočení. Tomuto utkání opravdu nechybělo nasazení, bojovnost, odvaha i obětavost. To se muselo přihlížejícím líbit. Nemá smysl toto utkání hodnotit z pozice prvního a druhého poločasu, jelikož v něm nepadla žádná branka. Je však třeba zmínit, že jsme působili jako opravdu jeden tým, který se navzájem povzbuzoval, pomáhal si a hlavně mezi sebou správně a nahlas komunikoval. Opravdu panoval týmový duch, a tak to má být! Je to velmi důležité pro naši budoucnost. Nutno ještě zmínit, že Gooners byli pro nás zatím nejtěžším soupeřem v tomto ročníku. S ohledem na tyto skutečnosti remízu bereme a ceníme si jí.

 

9.kolo

TROPICANA – OREL ŘEČKOVICE B 3:6 (0:2)

Naše sestava: Matúš Ondris – Pavel Diviš, Miroslav Kadlec, Jiří Zítka -  Nikodém Krohe

Trenér: Miroslav Kadlec

Branky: P. Diviš, N. Krohe, J. Zítka

Zranění, rodinné povinnosti a bohužel i nezodpovědnost velmi ovlivnila tento hrací den. Utkání jsme zahájili jen se třemi hráči a brankářem. Orel B neměl problém nás zatlačit před naši branku a už v první minutě se radoval z vedení 0:1. Ač se naši hráči snažili, o další dvě minuty později jsme znovu inkasovali podruhé - 0:2. To už se na to trenér (60) nemohl dívat a převlékl se do dresu, aby aspoň trochu pomohl přetíženým spoluhráčům. Kupodivu to asi zafungovalo a přes soupeřovu trvalou převahu už do konce poločasu branka nepadla.

Po krátkém odpočinku měla druhá půle stejný scénář. To ovšem neznamená, že bychom se nesnažili zahrozit z brejků. Po třetí soupeřově brance, se nám podařilo dokonce snížit na 1:3. Jenže soupeř nám po chvíli znovu odskočil na 1:4. Náš statečný boj opět slavil úspěch a znovu jsme snížili na 2:4. Bohužel nám síly rychle ubývaly, čehož soupeř využil a bylo 2:5. Asi pět minut před koncem se hráči Řečkovic prosadili pošesté – 2:6. Při toužebném očekávání konce zápasu se nám dvě minuty před koncem podařilo ještě zkorigovat hrozící debakl na vcelku přijatelných 3:6. Zápas, který byl za normálních okolností hratelný jsme zbytečně ztratili a to je škoda.

 

10.kolo

TROPICANA – OREL ŘEČKOVICE C 0:3 (0:1)

Naše sestava: Matúš Ondris – Pavel Diviš, Miroslav Kadlec, Jiří Zítka -  Nikodém Krohe

Trenér: Miroslav Kadlec

Do druhého zápasu se soupeřem z druhého místa tabulky jsme nastoupili v plném počtu čtyř hráčů v poli, a to díky trenérovi, který musel opět nastoupit. Zase to byl nerovný boj, protože Orel C měl čtyři hráče na střídání a my bohužel nikoho. Vzhledem k dané situaci jsme si vedli vcelku statečně, až na chybu našeho trenéra, kdy mu utekl velmi mladý útočník soupeře a vstřelil vedoucí branku – 0:1. I když soupeř dál mohutně útočil, tak i díky výbornému výkonu našeho brankáře už žádná další branka v první půli nepadla. Pro nás to byl přijatelný výsledek.

Do druhé půle už mnoho sil nezbývalo, ale bojovali jsme dál. Soupeř neúnavně útočil a naše obrana v čele s brankářem zoufale odolávala. Asi v polovině druhé půle jsme inkasovali podruhé – 0:2. Dále jsme urputně bránili a soupeři se náš odpor definitivně podařilo zlomit až dvě minuty před koncem – 0:3. Po chvíli rozhodčí ukončil zápas a my byli rádi, že už je konec. Poděkování patří všem statečným, kteří se zúčastnili a trenérovi za to, že ve zdraví přežil.

 

11.kolo

TROPICANA – ALL IN 2:1 (1:1)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Pavel Diviš, Jiří Zítka -  Adam Diviš, Martin Jurnečka, Petr Klobouk, Nikodém Krohe

Trenér: Miroslav Kadlec

Branky: A. Diviš (18.min), J. Zítka (34.min)

Po nedělním obědě jsme se sešli k dalšímu zápasu. Přivítali jsme nového hráče v našich řadách. Utkání začalo vyrovnaně a obě mužstva pozorně bránila. Samozřejmě nezapomínala ani útočit, ve snaze vstřelit úvodní branku. Už ve 4. minutě se zaradoval soupeř, když pohlednou akci úspěšně zakončil – 0:1. Nezbylo nám, než zvýšit aktivitu dopředu a snažit se vyrovnat. Přes dobrou obranu soupeře jsme však procházeli jen těžko. Měli jsme sice optickou převahu, ale ne a ne se prosadit. Několik dobrých šancí skončilo neúspěšně. Až v 18. minutě se to konečně podařilo po prudké střele ze střední vzdálenosti – 1:1. A tak skončil první poločas.

Ten druhý začal stejně vyrovnaně. Soupeři se snažili strhnout vedení na svou stranu. Útoky se přelévaly z jedné poloviny hřiště na druhou, ale v koncovce narážely na bezchybné brankáře. Ve 34. minutě se ovšem svým důrazem prosadil náš obránce a otočil vývoj zápasu na naši stranu – 2:1. All In se nevzdávali a jejich snaha o vyrovnání pořádně zaměstnávala naši obranu. Soupeř se odhodlal ke hře bez brankáře, ale naštěstí to k ničemu nevedlo, a tak jsme za naši bojovnost brali tři body. V tomto případě nutno říci, že to byly cenné body.

 

12.kolo

TROPICANA – OREL WEST ŽAB 4:3 (2:2)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Pavel Diviš, Jiří Zítka -  Adam Diviš, Martin Jurnečka, Petr Klobouk, Nikodém Krohe

Trenér: Miroslav Kadlec

Branky: M. Jurnečka (14.min), P. Diviš (20.min), N. Krohe (29min), J. Zítka (32.min)

 

Tento zápas jsme hráli proti nám známému a velmi nepříjemnému soupeři. Hra byla zpočátku vyrovnaná, bez větších šancí. Ale v 9. minutě se soupeř díky rychlému brejku a chytré střele nad naším ležícím gólmanem ujal vedení – 0:1. Vyrovnat se nám podařilo ve 14. min z přímého kopu. Náš útočník zkušeně obstřelil špatně postavenou zeď soupeře – 1:1. Jenže za naši chybu v obraně jsme v 17. minutě zaplatili další brankou – 1:2. Už to vypadalo, že tak skončí první poločas, když ve 20. minutě náš obránce vystřelil nepříliš prudkou střelu z poloviny hřiště, a k velkému překvapení všech, a za přispění dobrého clonění, skončil míč v bráně – 2:2.

Druhý poločas začal opět vyrovnaně a pozorné obrany měli navrch nad útočnou snahou obou mužstev. Ve 29. minutě se už skóre měnilo a bylo to v náš prospěch. Náš útočník se prosadil svým důrazem a poprvé jsme se ujali vedení – 3:2. West Žab se snažil vyrovnat, ale na svou snahu doplatil ve 32. Minutě, kdy opět inkasoval – 4:2. Dvě minuty před koncem zápasu se soupeř odhodlal ke hře bez brankáře. Ve 39. minutě se mu ještě podařilo snížit – 4:3. Naštěstí více už jsme nedovolili a tři body byly naše. Za předvedenou hru jsme si je zasloužili.

 

13.kolo

TROPICANA – ASK 1:4 (0:1)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Pavel Diviš, Jiří Zítka -  Martin Jurnečka, Nikodém Krohe, Petr Klobouk

Trenér: Miroslav Kadlec

Branka: P. Klobouk (38.min)

S vedoucím mužstvem soutěže nás čekal velmi těžký zápas. ASK hrálo pěkný a chytrý futsal a od začátku nás přehrávalo hezkými kombinacemi. Snažili jsme se hru vyrovnat a docela se nám to dařilo. Hráli jsme ze zabezpečené obrany a na brejky. Toto se nám dařilo více než polovinu prvního poločasu. Po jednom z brejků náš útočník obešel i brankáře, ale k naší smůle trefil pouze tyč. Soupeř v 15. min prověřil našeho brankáře třemi střelami po sobě. Ten musel předvést velmi těžké zákroky, zvlášť při tom posledním, kdy chytil jistou branku. Bohužel jsme vzápětí v 16. minutě inkasovali, z takové trochu zoufalé střely. Náš brankář přes bránící hráče před sebou vůbec nic neviděl – 0:1. Tímto výsledkem skončil i poločas.

Druhá půle začala naší snahou o vyrovnání, ale bez valného výsledku. Soupeř ve 26. minutě udeřil podruhé – 0:2. A ve 29. minutě to s naší snahou něco se zápasem udělat, bylo ještě horší – 0:3. Hráči ASK kontrolovali hru a naše útočné výpady včas eliminovali. Sami v 36. minutě znovu skórovali – 0:4. Za naši snahu jsme byli odměněni ve 38. minutě vstřelením aspoň čestného úspěchu – 1:4. Sportovně musíme uznat, že dnes jsme na soupeře neměli. ASK vyhrálo zcela zaslouženě.

 

14.kolo

TROPICANA – GEPARD 1:5 (0:2)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Pavel Diviš, Jiří Zítka -  Martin Jurnečka, Nikodém Krohe, Petr Klobouk

Trenér: Miroslav Kadlec

Branka: M. Jurnečka (29.min)

 

Poslední zápas podzimu nás čekal opět proti kvalitnímu soupeři, v jehož řadách hrál nejlepší střelec soutěže. Bohužel naše naděje vzaly za své již ve 3. minutě, kdy se soupeř dostal do vedení – 0:1. A v 5. Minutě bylo ještě hůř. Naši nedůslednost v obraně soupeř okamžitě potrestal – 0:2. Až poté jsme hru v poli vyrovnali a začali si také vytvářet šance. Jenže naše snaha narážela na pozornou obranu soupeře a co už prošlo, to pochytal brankář. Další branky už do konce poločasu nepadly.

Do druhé půle jsme šli s cílem snížit naše gólové manko. Jenže soupeř hned ve 23. minutě přidal další branku – 0:3. Hra plynula bez pro nás valného efektu, atak soupeř bez velkého úsilí ve 28. minutě zvýšil už na hrozivých 0:4. Začalo to zavánět debaklem. Ve 29. minutě se nám konečně podařilo prolomit střeleckou smůlu a snížit na 1:4. Bohužel ve stejné minutě jsme opět inkasovali – 1:5. Naštěstí do konce zápasu už se nic dalšího neudálo a my byli rádi, že skončil jak zápas, tak celý podzim. Sice to dnes bylo bez bodu, ale máme na čem stavět a už teď se těšíme na jarní část soutěže.

 

PODZIMNÍ TABULKA PO 14. KOLE (31.10.2021)

Pořadí

Tým

Zápasů

Výher

Remíz

Proher

Skóre

Body

Úspěšnost

1.

ASK

14

12

0

2

74:27

36

86 %

2.

Gooners

14

9

3

2

78:25

30

71 %

3.

Gepard

14

9

2

3

54:30

29

69 %

4.

Orel Řečk. B

14

9

1

4

50:37

28

67 %

5.

West Žab B

14

7

3

4

56:31

24

57 %

6.

Orel Řečk. C

14

7

3

4

47:35

24

57 %

7.

XXX

14

7

2

5

48:29

23

55 %

8.

Tropicana

14

7

1

6

40:35

22

52 %

9.

All in

14

7

1

6

38:35

22

52 %

10.

Deportivo

14

6

2

6

39:44

20

48 %

11.

Agora

14

5

1

8

53:59

16

38 %

12.

Kampa B

14

4

0

10

22:54

12

29 %

13.

Kometa

14

2

2

10

25:56

8

19 %

14.

Fauna

14

2

1

11

33:70

7

17 %

15.

La Speranza

14

1

0

13

21:111

3

7 %