1.kolo

TROPICANA – KAMPA  2:4 (1:0)

Naše sestava: Miroslav Kadlec – Jiří Zítka, Filip Šulák – Marek Drápal, Martin Jurnečka, Tomáš Málek

Branky: Zítka, Drápal

K prvnímu soutěžnímu utkání podzimu se nás sešlo velmi málo. Měli jsme pouze jednoho hráče na střídání. Přesto jsme zápas začali nebojácně, soupeře jsme do šancí nepouštěli a sami jsme vyráželi do nebezpečných protiútoků. Po jednom z nich, po krásné kombinační akci, jsme se ujali vedení. I přes velkou snahu soupeře jsme těsný náskok do poločasu udrželi. Ve druhé půli se začala projevovat naše únava, vzhledem k malému počtu hráčů. Soupeř nás začal přehrávat a poté i trestat brankami. Za stavu 1:2 se nám ještě podařilo srovnat, ale na další soupeřovi branky už jsme nedokázali reagovat. I když jsme měli zápas velice dobře rozehraný, nakonec jsme tlaku soupeře podlehli.

2.kolo

TROPICANA – ONYX  1:4 (1:1)

Naše sestava: Matúš Miroslav Kadlec – Jiří Zítka, Filip Šulák – Marek Drápal, Martin Jurnečka, Tomáš Málek

Branka: Málek

Úvod zápasu byl z obou stran opatrný. Soupeř se z brejku dostal do vedení. Nám se podařilo do konce první půle srovnat. Zanedlouho po začátku druhé půle se nás soupeř snažil překvapit hrou s brankářem v poli. Po rohovém kopu se jim to dokonale podařilo a ujali se vedení. Zanedlouho soupeř zahrával další rohový kop a opět jsme propadli při bránění standardní situace. Při naší snaze s výsledkem něco udělat jsme bohužel inkasovali počtvrté a bylo rozhodnuto. Ověřili jsme si, že s malým počtem hráčů nemáme moc šancí v této soutěži uspět.

3.kolo

TROPICANA – MADRID  2:5 (1:2)

Naše sestava: Miroslav Kadlec – Tomáš Keprt, Jiří Zítka, Filip Šulák – Marek Drápal, Martin Jurnečka

Branky: Drápal 2

Proti nepříjemnému soupeři jsme opět nastoupili pouze s jedním hráčem na střídání. I v tomto počtu jsme se snažili hrát aktivně, což vyústilo v naši vedoucí branku. Poté soupeř přidal na aktivitě, důrazně napadal a začali jsme se dostávat pod tlak. Po dvou krásných střelách otočil soupeř stav ve svůj prospěch ještě do poločasu. Ve druhém poločase už jsme se pouze bránili a skóre dále narůstalo v náš neprospěch. Také nám rychle docházely síly, a tak jsme byli rádi, že nakonec jsme prohráli jen rozdílem tří branek.

4.kolo

TROPICANA – DEBAKL  3:2 (1:1)

Branky: Keprt 2, Drápal

S počtem hráčů, které jsme měli k dispozici, jsme začali ze zajištěné obrany, s úmyslem vyrážet do protiútoků. I přes tuto snahu se po naší chybě v obraně soupeř ujal vedení. Nezbylo nám nic jiného, než hru otevřít a začít více útočit. Na konci poločasu se nám po standardní situaci podařilo srovnat. Ve druhé půli se hra přelévala z jedné strany na druhou. Po jednom z našich rychlých protiútoků jsme se po krásné kombinaci do prázdné branky ujali vedení. Soupeř se nevzdával a po naší další chybě vyrovnal. Už se zdálo, že zápas skončí remízou. V poslední minutě jsme po faulu soupeře kopali přímý kop a utěšenou střelou se nám podařilo strhnout vedení na svou stranu. Toto první podzimní vítězství je pro nás velmi důležité a snad nám i zvedne sebevědomí do dalších bojů.

5.kolo

TROPICANA – ACROSS  5:6 (3:4)

Naše sestava: Miroslav Kadlec – Jakub Brandejs, Tomáš Keprt, Jiří Zítka – Marek Drápal, Tomáš Málek, Filip Šulák

Branky: Málek 3, Brandejs, Drápal

Od začátku zápasu jsme pouze dotahovali vedení soupeře. Naše obrana nepůsobila jistě a kupila chyby. Po každé naší vyrovnávací brance se nám podařilo vyrobit další chybu v obraně, po které jsme opět inkasovali. Ve druhé půli se opakoval scénář z prvního poločasu. Vyrovnali jsme na 4:4 a vzápětí si vstřelili už druhou vlastní branku. Pak přišla další nedůslednost v obraně a bylo to 4:6. Ještě jsme snížili na rozdíl branky, ale na vyrovnání už nám nezbyl čas.

6.kolo

TROPICANA – SCHALKE  4:6 (2:5)

Branky: Drápal 3, Zítka

Žlutá karta: Zítka

Proti nepříjemnému soupeři jsme chtěli hrát ze zajištěné obrany, což se nám však nepodařilo. Na úvodní soupeřovu branku jsme ještě odpověděli vyrovnáním. Naše obrana ale opět nefungovala příliš dobře a zanedlouho jsme znovu prohrávali. Skóre v náš neprospěch stále narůstalo a druhou branku se nám podařilo vstřelit až za stavu 1:5 na konci poločasu. V druhé půli jsme se pokusili změnit hru a výsledek se brzy dostavil. Snížili jsme až na 4:5 a dále mačkali soupeře ve snaze vyrovnat. Bohužel při našem narůstajícím tlaku jsme další nedůsledností nabídli soupeři možnost navýšení vedení, čehož dokonale využil. Tím také ukončil naši snahu vydolovat z utkání alespoň bod. Z výsledku se budeme muset poučit a napříště se hodně zlepšit v obraně.

7.kolo

TROPICANA – INTER  8:1 (2:0)

Naše sestava: Miroslav Kadlec – Jakub Brandejs, Tomáš Keprt, Jiří Zítka – Martin Jurnečka, Tomáš Málek, Filip Šulák

Branky: Jurnečka 3, Málek 3, Keprt

I když jsme hráli s posledním týmem tabulky, nečekali jsme, že budeme mít až tolik prostoru. Hrálo se převážně na jednu branku. Po vstřelení prvního gólu se nám dlouho nedařilo navýšit skóre, díky výbornému výkonu brankáře soupeře. Těsně před koncem první půle jsme přece jen zúročili trvalou převahu druhou brankou. Ve druhém poločase se hrálo podle stejného scénáře. Konečně se nám podařilo najít recept na soupeřova brankáře a skóre začalo utěšeně narůstat. Soupeři se podařilo za stavu 7:0 z ojedinělého brejku vstřelit čestný úspěch. Utkání jsme uzavřeli ještě jednou trefou a završili tak pro nás historicky nejvyšší vítězství v 1. třídě.

8.kolo

TROPICANA – CELTIC  2:2 (1:1)

Branky: Zítka, Jurnečka

Proti houževnatému soupeři jsme začali nebojácně. Měli jsme opticky více ze hry, ovšem první branku vstřelil soupeř. My jsme nesložili zbraně a po chvíli jsme po pěkné individuální akci vyrovnali. Ve druhé půli na nás soupeř vyrukoval s tvrdou hrou, ale nenechali jsme se vyprovokovat. Odměnou nám bylo vstřelení druhé branky. Soupeři se podařilo vyrovnat hru a poté i krásnou střelou skóre. Do konce zápasu se útoky přelévali z jedné strany na druhou, ovšem už bez brankového efektu. Jen soupeř byl za svou tvrdou hru odměněn žlutou kartou. Za náš bojovný výkon je bod určitě zasloužený a spokojenost po zápase byla na obou stranách.

9.kolo

TROPICANA – GEPARD  3:5 (1:1)

Naše sestava: Miroslav Kadlec, Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Tomáš Keprt, Jiří Zítka – Martin Jurnečka, Tomáš Málek, Filip Šulák

Branky: Zítka, Málek, Šulák

Žlutá karta: Šulák

Utkání jsme nezačali špatně, ale vedení se ujal soupeř po chytrém obstřelu přes obránce. Branka nás nerozhodila a po chvíli se nám podařilo vyrovnat. Hra se přelévala ze strany na stranu a do konce poločasu jsme měli my i soupeř několik slibných šancí. I druhý poločas začal podobně, soupeř znovu vedl a my chvíli nato vyrovnali. Jenže soupeř znovu přidal a inkasovali jsme potřetí. Snažili jsme se znovu vyrovnat, dostali jsme soupeře pod tlak, ale gól nepřicházel. A jak to tak bývá, z našeho tlaku vznikaly chyby, které soupeř dokonale trestal. Utekl nám na rozdíl tří branek a nám už se do konce zápasu podařilo pouze korigovat stav, ale víc už jsme nestihli.

10.kolo

TROPICANA – BARUM  3:4 (2:1)

Branky: Šulák, Keprt, Zítka

Utkání jsme začali dobře a vstřelili jsme první branku. Soupeři se podařilo zvýšenou tvrdostí vyrovnat, ale do poločasu jsme znovu vedli. Celý první poločas jsme se dobře vyrovnávali s agresivní hrou soupeře. Ve druhém poločase jsme vstřelili třetí branku a vše se zdálo být na dobré cestě. Avšak v polovině druhé půle se nám zranil útočník a soupeř začal hrát bez brankáře. Po čase se dostavila únava, soupeř nás začal přehrávat a své šance využil. Hrou bez brankáře se jim podařilo srovnat skóre. K dovršení všeho jsme ještě nedlouho před koncem inkasovali čtvrtou branku a už nebylo v našich silách výsledek zvrátit.

11.kolo

TROPICANA – Nasan B  5:1 (4:0)

Naše sestava: Miroslav Kadlec, Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Tomáš Keprt, Jiří Zítka – Martin Jurnečka,   Filip Šulák

Branky: Brandejs, Jurnečka, Ondris, Šulák, Zítka

Soupeř, kterého jsme se obávali, nastoupil v sestavě bez divizních opor. Od začátku bylo utkání v naší režii a záhy jsme vedli 2:0. Když k tomu přidáme, že soupeře nepodržel brankář a dostal dvě branky přes celé hřiště a jelikož soupeř naši branku takřka neohrozil, skončil poločas 4:0. V druhém poločase přece jen nastoupila za soupeře jedna posila z divize, ale k výraznějšímu zlepšení hry soupeře to nevedlo. Utkání jsme s přehledem kontrolovali. Za stavu 5:0 nám soupeř přece jen vstřelil čestný úspěch, ale nic dalšího. Ze zápasu si odnášíme nečekané tři body.

12.kolo

TROPICANA – Žab. Vlci B  2:8 (0:5)

Branky: Brandejs, Jurnečka

Soupeř s posilami z 2. celostátní ligy se s námi vůbec nepáral a od začátku nám dával najevo, že nepřipustí žádné komplikace. I pře naši urputnou snahu bránit bylo v poločase skóre 0:5. Posily ve druhém poločase odpočívaly, nám se podařilo hru opticky srovnat, za což se nám dostalo odměny v podobě dvou vstřelených branek. Soupeře to z rovnováhy nevyvedlo, přidal další branky a nakonec jsme byli rádi, že rozhodčí ukončil utkání a výsledek nebyl dvojciferný.

13.kolo

TROPICANA – RYCHLÉ PÍPY  2:0 (0:0)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Miroslav Kadlec, Tomáš Keprt – Filip Šulák, Jiří Zítka

Branky: Keprt, Šulák

K tomuto zápasu se soupeřem ze dna tabulky jsme opět nastoupili v sestavě, která stojí za zamyšlení. Tři obránci a jeden útočník! Abychom mohli vůbec střídat musel nastoupit nehrající kapitán (57 let). To nás ale neodradilo a statečně jsme drželi se soupeřem krok a k ničemu jsme ho nepustili.Měli jsme i více brankových příležitostí na skórování, ale poločas skončil smírně 0:0. Na začátku 2. poločasu nás sice po soupeřově brejku zachránila tyč, ale zanedlouho jsme se radovali z úvodní branky. Hra se vyrovnala a naše pečlivá obrana pracovala dobře. V polovině druhé půle jsme udeřili podruhé krásnou střelou do pravého horního rohu. Tento náskok jsme si už pohlídali a mohli zaslouženě slavit tři body.

14.kolo

TROPICANA – Gloria  1:8 (1:5)

Branka: Keprt

S vedoucím mužstvem soutěže nám bylo v naší sestavě, jasné kdo vyhraje. Šlo jen o to, o kolik. Přes naši snahu bránit jsme brzy prohrávali 3:0. Nutno dodat, že jsme měli i smůlu po nastřeleném břevnu a dvakrát jsme trefili tyč. Soupeř v klidu přidal další dvě branky a my jsme až poté vstřelili čestný úspěch. Druhý poločas se odehrával podle stejných not, ale inkasovali jsme už pouze třikrát. Ještěže už je podzim za námi a snad bude jaro lepší.

15.kolo

TROPICANA – ONYX  3:5 (0:3)

Naše sestava: Miroslav Kadlec – Jakub Brandejs, Tomáš Keprt – Tomáš Málek, Jiří Zítka

Branky: Zítka 2, Keprt

První zápas jara začal ještě hůře, než končil podzim. Opět se nám rozšířila marodka a tak jsme-li do tohoto zápasu pouze v pěti lidech, bez střídání. Sice jsme se snažili toho soupeři moc nedovolit, ale absence možnosti vystřídat se začala po 8 – 10 minutách projevovat. Soupeř po dvou pěkných kombinačních akcích vedl 2:0. Kupodivu se nám hru podařilo opticky srovnat a šance jsme měli i my, ale jejich proměnění nám nebylo přáno. Soupeř poté udeřil potřetí, a tak skončil poločas. Po krátkém oddechu jsme začali druhé dějství s tím, že nemáme co ztratit a zaskočili jsme Onyx dvěma brankami. Překvapený soupeř zvýšil aktivitu a my naopak ve snaze o vyrovnání začali zapomínat na obranu. To se projevilo na obdržených dvou brankách. Na hráčích už byla znát únava, přesto jsme po jednom útočném výpadu skórovali. Bohužel na víc to nestačilo a pro soupeře to byly vcelku snadné body.

16.kolo

TROPICANA – KAMPA  1:5 (1:1)

Do druhého zápasu bez odpočinku jsme nevstoupili vůbec špatně, ale proměňování i těch nejvyloženějších šancí, je náš velký problém. Přesto to jednou vyšlo a po hezké kombinaci jsme se ujali vedení. Vyrovnaná hra a šance na obou stranách ozdobili velmi dobré výkony obou gólmanů. Přes naši velkou bojovnost se soupeři přece jen těsně před koncem poločasu podařilo vyrovnat. Po krátkém vydechnutí jsme na začátku druhého poločasu vyrobili hrubou chybu v obraně a zcela nehlídaný hráč nám skóroval do prázdné branky. To ovlivnilo další průběh zápasu. Ve snaze vyrovnat jsme až příliš otevřeli hru a soupeř nás trestal. I tak se nedá říct, že bychom šance neměli, bohužel k naší smůle bez efektu. Síly ubývaly a soupeř se čím dál více prosazoval a po našich chybách i zvyšoval náskok. V závěru jsme byli rádi, že rozhodčí odpískal konec zápasu. Do šaten jsme šli zklamaní. Pokud se marodi nedají rychle dohromady a naše hra se nezlepší, tak to bude tuhý boj o udržení se v této soutěži. Nevzdáváme to a budeme bojovat.

17.kolo

TROPICANA – MADRID  3:3 (2:2)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Miroslav Kadlec, Jiří Zítka – Marek Drápal, Zdeněk Kroupa, Tomáš Málek

Branky: Drápal 2, Kroupa

Proti obávanému soupeři jsme začali nešťastně, když si výhoz soupeřova brankáře srazil náš brankář do sítě. Netrvalo dlouho a prohrávali jsme 0:2, znovu vlastní brankou, kdy si náš obránce tečoval střelu soupeře do vlastní branky. V průběhu první půle se nám podařilo vyrovnat hru a dvěma slepenými góly i skóre. I když se poté střídaly šance na obou stranách, první poločas skončil smírně. Do druhého poločasu jsme vstoupili soustředěně. Po jednom z brejků jsme se ujali vedení. Toto těsné vedení jsme se snažili udržet, ale bohužel tři minuty před koncem, po jedné naší nepozornosti, soupeř vyrovnal. Utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů.

18.kolo

TROPICANA – DEBAKL  5:6 (3:2)

Branky: Málek 3, Zítka, Kroupa

Žlutá karta: Brandejs

Začátek zápasu se nám povedl. Ujali jsme se vedení. Soupeř sice vyrovnal, ale my jsme dalšími dvěma brankami odskočili na dvoubrankový rozdíl. Do poločasu se soupeři podařilo snížit, ale skóre 3:2 bylo pro nás nadějné. Ve druhé půli jsme byli aktivnější, ale bohužel branky dával soupeř po nedůslednostech naší obrany. Soupeř se dostal do dvoubrankového vedení, na které jsme včas zareagovali snížením. Ve snaze vyrovnat soupeř znovu udeřil a nám už se jen podařilo snížit, na rozdíl jedné branky, těsně před závěrečným hvizdem. Tento zápas nás může mrzet, protože jsme určitě nebyli horším týmem, ale vlastními chybami jsme se připravili o body.

19.kolo

TROPICANA – SCHALKE  0:9 (0:2)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Miroslav Kadlec, Jiří Zítka – Marek Drápal, Martin Jurnečka, Zdeněk Kroupa

Po dlouhé době jsme se sešli se šesti hráči v poli. S o hodně mladší soupeřem jsme začali vcelku vyrovnaně. Vytvářeli jsme si docela slibné šance, jenže naší bolestí je bohužel jejich proměňování. Na rozdíl od nás se to soupeři podařilo do konce první půle hned dvakrát. Ve druhém poločase se toho moc nezměnilo. Herně to špatné nebylo, ale soupeř nás začal trestat. Začal hrát bez brankáře a vůbec nás nepouštěl na vlastní polovinu. Naše střely přes celé hřiště se také míjely účinkem. Síly ubývaly a dominance soupeře rostla. I když výsledek je jednoznačný, úplně obrazu hry neodpovídá. Bojujeme, snažíme se, ale bez efektu.

20.kolo

TROPICANA – ACROSS  1:7 (0:3)

Branka: Zítka

Tento zápas se odehrál podle podobného scénáře jako ten minulý. Herně jsme se sice soupeři vyrovnali, ale nulová potence nás pořád sráží. Soupeř vcelku klidně odolával šancím a sám nás do konce první půle třikrát potrestal. Na začátku druhé půle jsme konečně udeřili a vypadalo to nadějně. Vytvořili jsme si tlak, ale soupeř trestal z brejků. Po páté brance soupeře jsme utkání už jenom dohrávali. Herně to sice není špatné, ale skórovat nám dělá velké problémy. Musíme doufat, že se to v dobré obrátí. Nevzdáváme se.

21.kolo

TROPICANA – CELTIC 3:5 (0:2)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Martin Jurnečka, Miroslav Kadlec – Marek Drápal, Tomáš Málek, Michal Šteffl

Branky: Drápal 2, Málek

Utkání jsme začali aktivně, ale bohužel se nám z úvodního tlaku nepodařilo vstřelit branku. Poté udeřil dvakrát soupeř a takto skončil i poločas. Ve druhé půli jsme dále bojovali, avšak zakončení pořád vázlo. Až po třetí brance v naší síti jsme se konečně prosadili. Podařilo se nám snížit na 2:3 a měli i blízko k vyrovnání. Jenže soupeř znovu zabral a dvěma góly nám definitivně vzal šanci na obrat. Do konce zápasu už jsme pouze snížili na dvoubrankový rozdíl. Porážka nás může mrzet, protože jsme v zápase rozhodně nebyli horším týmem.

22.kolo

TROPICANA – INTER 1:3 (0:3)

Branka: Drápal

Zápas s týmem, který je na tom v tabulce podobně jako my jsme si prohráli v prvním poločase. Začali jsme sice docela aktivně, ale do velkých šancí nás soupeř moc nepouštěl. Naproti tomu brejky hráčů Interu byli velmi nebezpečné. Po dvou z nich jsme inkasovali. Snažili jsme se do poločasu alespoň snížit, ale místo toho jsme v poslední minutě první půle dostali třetí branku. Ve druhé půli jsme se dále tlačili před branku soupeře, který se většinu času bránil. Podařilo se nám snížit, ale pevná obrana soupeře nás už k ničemu dalšímu nepustila.

23.kolo

TROPICANA – BARUM 1:4 (0:2)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Miroslav Kadlec, Jiří Zítka – Marek Drápal, Martin Jurnečka, Tomáš Málek

Branka: Brandejs

Proti tradičnímu soupeři jsme začali hrát otevřenou partii. Útoky se střídali na obou stranách a vytvořené šance brankáři stačili pochytat. Barum je znám svou tvrdou až zákeřnou hrou, což za nerozhodného stavu také začali praktikovat. Když k tomu ještě rozhodčí moc nereagovali, tak nás soupeř začal přetlačovat a dvakrát skóroval. Herně sice dobrý, ale bohužel 0:2. Druhý poločas pokračoval ve stejné režii. My jsme se ale nedali zastrašit a po delším obléhání vstřelili hezkou branku. Soupeř na to zareagoval tak, že se uchýlil k nefér hře a výsledkem bylo zranění našeho útočníka. Soupeř ho trefil na stojnou nohu a náš hráč dohrál. Po návštěvě nemocnice nám už letos asi nepomůže. Je smutné, že za tento vědomý a hrubý faul nebyla udělena ani žlutá karta. Takto oslabení jsme se drželi, ale další dvě branky v naší síti, neodpovídají celkovému obrazu hry. To nám bohužel asi nepomůže, když rozhodčí nebudou chránit zdraví hráčů.

24.kolo

TROPICANA – GEPARD 4:4 (4:3)

Branky: Málek 3, Jurnečka

Druhé utkání jsme začali sice oslabení, ale o to více odhodláni nedat se. A šlo to až jsme sami nechápali, jak je to možné. Po první naší brance jsme přidali zanedlouho další. Soupeř měl problémy s naší hrou a stav se zastavil na 4:0. Stačila jedna nepozornost a po první inkasované brance, jsme soupeře pustili do hry. Zakousl se do nás a my byli rádi, že poločas skončil 4:3. Do druhé půle jsme si řekli, že zpevníme obranu, jenže naše plány vzaly rychle za své. Vyrovnání bylo rychlé. Pak už to byl jen boj o to, kdo vítězství strhne na svou stranu. Oba brankáři drželi svá mužstva jak jen to šlo a útoky se předháněly v zahazování šancí. Nakonec jsme se rozešli smírně. I když nás remíza také těšila, měli jsme toto utkání vyhrát.

25.kolo

TROPICANA – NASAN B 3:6 (0:2)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Miroslav Kadlec, Jiří Zítka – Tomáš Málek, Filip Šulák

Branky: Brandejs 2, Zítka

Zápas jsme hráli se soupeřem, který od nás dostal na podzim docela naloženo. Jarní odvetu nám chtěli znepříjemnit divizní sestavou. My s jedním hráčem na střídání docela vzdorovali. Soupeř měl sice dost výraznou převahu, ale vcelku solidní obranou jsme se drželi. Naše brejky nebyli špatné, ale proměnění šancí je naše současná velká bolest. Soupeř při svém tlaku dvakrát zúročil svou snahu a tak poločas skončil pro nás přijatelným skóre 0:2. Ve druhém poločase jsme hned po rozehrání z první akce vstřelili kontaktní branku. Ač jsme bojovali, seč nám síly stačili, soupeř se herně prosazoval stále jasněji. Přestali jsme akce soupeře zastavovat a po dvojím přečíslení jsme znovu dvakrát inkasovali. Podařilo se nám sice vstřelit branku, ale soupeř na to ihned odpověděl dalším úderem. Přesto jsme se nechtěli vzdát. Dostali jsme ještě jednu branku, ale i nám se podařilo snížit na přijatelných 3:6. Vzhledem k naší situaci a stavu hráčů je tento výsledek uspokojivý. Bohužel na víc jsme neměli, ale za předvedený výkon se nemusíme stydět.

26.kolo

TROPICANA – Žab. VLCI B 2:3 (1:1)

Branky: Málek, Brandejs

Asi po 5. Minutové přestávce nás čekal další tradiční soupeř. Ten byl pro změnu posílený o hráče 2. celostátní ligy. Nezbylo nic jiného, než zabojovat o co nejpřijatelnější výsledek. Ve snaze pomoci našemu brankáři, jsme se snažili blokovat střely a na útočení nezbývalo moc času. Soupeř se jakoby uspokojil se svojí herní převahou a několikrát nás pustil do brejků. Prohrávali jsme 0:1 a soupeř dále svíral v útočných kleštích a zahazoval dost šancí. Z jednoho brejku se nám však podařilo vyrovnat. Byla to pěkná akce. Do konce poločasu už naše obrana odolávala a výsledek byl nad naše očekávání dobrý. Do druhé půlky nám bylo jasné, že dokud se bude dařit rušit útoky soupeře, máme dobrou šanci. Začala se na nás projevovat únava způsobená malým počtem hráčů a tím přibývaly i chyby v obraně. Po jedné z nich se soupeř dostal do vedení. Chvíli na to jsme dostali třetí branku a soupeř se uspokojil se svou převahou a vidinou tří bodů. Do konce utkání jsme ještě jednou skórovali a zápas dohráli se ctí. Absence a zranění byla na našem výkonu znát, tak snad se to do budoucna bude jen zlepšovat.

27.kolo

TROPICANA – RYCHLÉ PÍPY 3:8 (1:3)

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Miroslav Kadlec  –  Martin Jurnečka, Filip Šulák

Branky: Jakub Brandejs, Filip Šulák, Martin Jurnečka

V předposledním zápase jarní části jsme museli hrát bez střídání a to se projevilo v průběhu hry. V první půli jsme se snažili dobře bránit a vyrážet do protiútoků. Soupeř se dlouho nemohl prosadit. V 10 minutě jsme však inkasovali dva slepené góly. Podařilo se nám snížit, ale do poločasu soupeř odskočil na dvoubrankový rozdíl. Na začátku druhé půle jsme měli chvíli herně navrch a toho jsme využili a dokonce srovnali na 3:3. To bylo ale z naší strany vše, protože úbytek sil a nemožnost vystřídat se rychle projevili. Soupeř získal herní převahu a brzy se začalo skóre měnit hodně v náš neprospěch. Nakonec jsme byli rádi za závěrečný hvizd, abychom nedostali ještě více branek.

28.kolo

TROPICANA – GLORIA 0:5 kont.

Naše sestava: Matúš Ondris – Jakub Brandejs, Miroslav Kadlec  –  Martin Jurnečka, Filip Šulák

Poslední utkání v sezoně jsme zahájili pouze ve třech hráčích v poli. Proti lídrovi soutěže jsme rychle prohrávali a vzhledem k dalším zraněním našich hráčů jsme zápas ani nedohráli. Proběhla kontumace ve prospěch týmu Gloria.

KONEČNÁ TABULKA PO 28. KOLE (KONEC SEZÓNY 2018/19)