Fotogalerie

<< 1 | 2

 

Turnaj O lamí kopýtko 8. ročník - 30.7.2016

Obrovský úspěch našeho týmu, když se nám podařilo vyhrát celý turnaj !!!

Naše sestava

17. Ondris Matůš - brankář

21. Bedrna Lubomír - brankář

 

2. Štupák Richard

3. Paptis Andreas

4. Matucha Bohumil

5. Stylianos Nicolaidis

6. Švalec Matěj

9. Šteffl Michal

10. Jurnečka Martin

11. Špánek Michal

 

 

Trenér

Kadlec Miroslav

 

Zápasy ve skupině

Tropicana – FC U1                           5 : 0

Branky: Jurnečka 2, Matucha, Paptis, Šteffl

 

Tropicana – Na plech                     0 : 1

 

Tropicana – Inter                            6 : 1

Branky: Špánek 2, Jurnečka, Matucha, Šteffl, Štupák

 

Tropicana – Juve                             7 : 0

Branky: Šteffl 2, Jurnečka, Matucha, Špánek, Štupák, Švalec

 

 

Postup z druhého místa ve skupině.

 

 

Play – off část

Osmifinále

Tropicana – Ethanol                        1 : 1  Penalty 5 : 4

Branka: Jurnečka

 

Čtvrtfinále

Tropicana – Poclain                         1 : 1   Penalty 9 : 8

Branka: Šteffl

 

Semifinále

Tropicana – Inter                             6 : 3

Branky: Jurnečka 3, Špánek 2, Paptis

 

Finále

Tropicana – Los Futsalos                3 : 1

Branky: Špánek 2, Štupák

 

 

Konečné pořadí turnaje

1.      Tropicana

2 .     Los Futsalos

 3.     Inter

4 .     Kocovina

 

 

Střelci branek

Jurnečka     8

Špánek        7

Šteffl            5

Matucha      3

Štupák          3

Paptis           2

Švalec           1

 

Celkové skóre  29 : 8

Brankový průměr vstřelené : obdržené na jedno utkání   3,62 : 1,00

 

 

 

 

 

CARPE DIEM CUP 2012

V sobotu 28.7.2012 jsme se zúčastnili turnaje CARPE DIEM CUP na hřišti Rájec-Jestřebí.

Naše sestava byla nakombinovaná z hráčů FC TROPICANA a DEPORTIVO. Turnaj byl velmi vydařený a přesto, že jsme ve čtvrtfinále prohráli, rádi se zase za rok vrátíme.

Tady je naše sestava :
1 - Ladislav Říha
2 - Vlastimil Němec
4 - Jiří Zítka
5 - Daniel Tóth
6 - Kamil Hruška
7 - Petr Herinek ( poslední dva zápasy )
9 - Lukáš Herinek
10 - Martin Jurnečka
11 - Tomáš Květ

 

Naše zápasy :

8:30 hod.          FC Tropicana Brno – NSK                        2:4
9:20  hod.         FC Sijétl - FC Tropicana Brno                   0:2  
10:35 hod.        Ajeto Adamov - FC Tropicana Brno           0:3  
11:50 hod.        Carpe Diem Blansko - FC Tropicana Brno   1:4  

 

Ze skupiny jsme postoupili z druhého místa:

4 zápasy   3 výhry   1 porážka   skóre 11:5   bodů 9

 

 Čtvrtfinále  

 13:15 hod.         Šošůvka - FC Tropicana Brno   1:0